Ilona Iwańska poleca: Jesienne Nowości w Smart Relax SPA.

"JEDWABNY rytuał na ciało" oraz "rytuał MALLORCA"

 

Jedwabny rytuał na ciało
Cena: 2 h – 150 zł

Gdy piękna opalenizna znika, zauważamy, że skóra stała się szorstka, pogrubiona i sucha, że utraciła elastyczność i nabrała nieładnego, szarego koloru. Obserwujemy na niej także przebarwienia słoneczne, rozszerzone naczynka i sporą ilość po słonecznych zmarszczek.

Aby przywrócić skórze utraconą przez lato jędrność i świeżość i nie pozwolić na utrwalenie i pogłębienie się niekorzystnych zmian powstałych po zbyt długim przebywaniu na słońcu, trzeba jak najszybciej rozpocząć regularną jej pielęgnację. Największy nacisk należy położyć na jej nawilżenie oraz odnowę lub wzmocnienie jej naturalnego płaszcza hydrolipidowego.

W tym celu w Smart Relax Spa został dla Państwa stworzony Jedwabny rytuał na ciało, dzięki jego unikalnym właściwościom Państwa skóra odzyska znów swój wewnętrzny blask.

Zabieg ten składa się z kilku części. Na początek wykonywany jest peeling całego ciała, który usuwa martwe komórki naskórka. Następnie na całe ciało nakładany jest ekskluzywny jedwabny fluid i ciało zostaje owinięte folią. Ostatnią częścią rytuału jest masaż całego ciała.

 

Rytuał Mallorca
Cena: 2h – 200 zł

Wakacje dobiegły końca, czas wrócić do swoich codziennych obowiązków. Wciąż mając w pamięci dni błogiego lenistwa spędzonego na plaży.

Pozwól się zabrać w podróż do ogrodu egzotycznych owoców. Podaruj skórze komfort nawilżenia i naturalną zmysłowość najsmaczniejszych owoców lata.

Mallorca to prawdziwa niskokaloryczna uczta dla zmysłów. Dzięki zastosowaniu tropikalnych, owocowych aromatów daje niezwykłe odprężenie dla ciała i umysłu. Głównym składnikiem zabiegu jest brzoskwinia, która wspomaga procesy detoksykacji naskórka oraz dba o optymalny poziom nawilżenia skóry. Zabieg nasycony bogactwem witaminy C, która zadba o ochronę skóry przed wolnymi rodnikami, stymulację kolagenu i ujędrnienie. Rytuał obejmuje peeling całego ciała, nałożenie aromatycznego fluidu oraz autorski masaż relaksacyjny głowy.